Možnosti ubytování

 
 

TREE HOUSES s.r.o. vám nabízí neobvyklé ubytování, které vám přináší nový zážitek, poznání a vnímání. Je vhodné opravdu pro všechny, zamilované páry, rodiny, přátele. Nebojte se objevit něco nového a poznat blíže své okolí, přátele, nové lásky. Vašim pozorovatelem a rádcem bude pouze příroda, útočištěm a malým únikem ze všedních dní úkryt v korunách nádherných stromů.

Najděte si typ Tree House, který vyhovuje vám, vašim myšlenkám a snům. Nabízíme vám ubytování nejen v České a Slovenské republice, ale i možnost zprostředkování ve více než 200 Tree Houses po celé Francii.

Pro zamilovaný pár: noc plná lásky za zvuku šumícího listí a zpěvu ptáků

Tree Houses pro 2 osoby: nejobvyklejší typ je s přístupem po dřevěných schodech. Dobrodružnější návštěvníci určitě ocení přístup po lanových překážkách nebo po lanovém žebříku. V neposlední řadě, novinkou je domeček na vodě – Boat House.

S rodinou

Existuje několik typů rodinných Tree Houses. Pro ty nejmenší od 2 let a juniory od 6 let. Jsou přístupné po schodech nebo po lanové stezce. Ubytování je možné i ve dvou Tree Houses, které jsou spojené terasou.

S přáteli

- Když je skupina opravdu početná, najdete vhodné místo k zážitkům v Tree Houses k tomu určeným. Domečky mají mnohdy společnou terasu, malou vyhlídku, jsou situovány i v několika úrovních.

Atypické ubytování

TREE HOUSES s.r.o. vám nabízí rovněž atypické ubytování v éterické bublince Cocoon . Možnosti atypického ubytování najdete v rubrice, najděte si svůj TREE HOUSE a nechte se inspirovat vaší představivostí.

Odebírejte náš newsletter
a nic důležitého vám neunikne!

Vyplněním e-mailu souhlasíte se zasíláním reklamních e-mailů. Newsletter vám bude zasílán jednou až dvakrát za měsíc. Registrace není zavazující. Zasílání Newsletteru můžete kdykoliv zrušit.