Domy na stromech - unikátní a neobvyklý projekt

 
 

Stromy a lidé aneb my a naše sny

Společnost TREE HOUSES vznikla v roce 2013, ovšem skutečný začátek “treehousového “dobrodružství byl rok 2012, kdy jedna z budoucích majitelek značky Domy na stromech objevila na svých cestách po Francii kouzelné a fascinují stavby na stromech. Domečky posazené v korunách stromů jí  natolik učarovaly, že ihned volala své francouzsky hovořící kamarádce a netrpělivě sdělila: „objevila jsem nádherný projekt, podívej se na www.lacabaneenlair.com.... a víc už říkat nemusela. Vzhledem k předcházející úspěšné spolupráci na společných projektech  vzniklo nadšení z neobvyklého záměru na obou stranách. Po pár měsících vyjednávání vznikla francouzsko-česká společnost, nesoucí značku Domy na stromech a fungující pod taktovkou dvou žen, které se nebály splnit si své sny.

Prvních konstrukčních projektů se účastnily francouzsko-české týmy společně, v současné době již česká strana disponuje zkušeným českým týmem, který realizuje nejbláznivější sny a plány zákazníkům po celá České a Slovenské republice.

Naše nároky a atributy

  • Ohleduplnost ke stromům a přírodě
  • Tajemství značky Domy na stromech je zcela jasné: nezasahujeme do stromů. Každý Tree House je unikátní a je konstruován tak, aby neškodil stromům a stromy mohly pokračovat ve svém růstu.
  • Naše síla vychází také z lidí, kteří utvářejí náš koncept, sdílejí své zkušenosti a názory, vnášejí do projektu své sny, myšlenky, invence a nápady.
  • Naši partneři, majitelé domů na stromech, vítají každodenně ojedinělým a netradičním způsobem své návštěvníky, kteří se rozhodli trávit noc v koruně stromů a pomáhají jim tak, splnit si sny.
  • Strávit noc v korunách stromů je od nynějška možné pro všechny od 2 let, pro páry, rodiny, či skupiny přátel.
  • Síla sítě: Domy na stromech vytváří v současné době také rezervační sít neobvyklého ubytování, která umožňuje provozovatelům následné začlenění do partnerské rezervační sítě a je velkým přínosem pro jejich následnou komercializaci.

Konstrukční tým brázdí české a slovenské cesty, aby mohl realizovat vaše projekty a sny.

NAŠI KLIENTI – PRO KOHO STAVÍME

Domy na stromech jsou určeny pro širokou klientelu. Ať už vaše firma podniká v cestovním ruchu či jste majitelé chateau, hotelu nebo penzionu v přírodě, kteří hledají pro své klienty neobvyklé zážitky nebo jen majitel krásného stromu ve vaší zahradě, který si přeje splnit svůj dětský sen, TREE HOUSES s.r.o. je právě ta společnost, která vám umožní proměnit vaše sny v realitu.

PARTNERSTVÍ

Staňte se naším partnerem a profitujte z výhod již fungujícího a zaběhlého know-how. Nainstalovaný rezervační systém využívejte také pro své vlastní rezervace. Pečujte o vaši investici prostřednictvím renomovaného týmu odborníků. Zajistěte si podporu a propagaci vašeho Tree House.

Odebírejte náš newsletter
a nic důležitého vám neunikne!

Vyplněním e-mailu souhlasíte se zasíláním reklamních e-mailů. Newsletter vám bude zasílán jednou až dvakrát za měsíc. Registrace není zavazující. Zasílání Newsletteru můžete kdykoliv zrušit.