Rezervace

 
 
TREEHOUSE RESORT RALSKO

TREEHOUSE RESORT RALSKO

Domeček na stromě najdete v Chrastné nedaleko Hamru na Jezeře. Pohodlně se zde ubytují až čtyři osoby. Treehouse na dvou krásných borovicích stojí na kraji lesa s výhledem na Chrastenský rybník a kouzelné panorama Ještědu. Pod domkem je pro hosty připraveno ohniště s grilem a posezením, děti si užijí pískoviště a hřiště s prolézačkami a houpačkou. Atraktivní lokalita nabízí nepřeberné množství aktivního vyžití. Od rybaření v blízkém rybníku, přes houbaření či toulky v okolních lesích, až po výšlap na Krásnou vyhlídku. Nedaleko treehouse vede i oblíbená cyklostezka z Osečné přes Hamr na Jezeře do Stáže pod Ralskem. 

Více informací na https://www.resortralsko.cz/, rezervace na info@resortralsko.cz, tel: 777 306 175

Treehouse Ještěd - Amálka a Emanuel

Treehouse Ještěd - Amálka a Emanuel

Treehouse v náručí přírody s úchvatným panoramatickým výhledem na Ještěd. Od června se můžete těšit hned na dva kouzelné domečky v korunách stromů. Treehouse Amálka a Treehouse Emanuel nabídnou každý ubytování až pro 4 osoby, prostornou terasu, vybavený kuchyňský kout, ekologické WC i venkovní sprchu. Nebude chybět ani ohniště s grilem, a pro milovníky wellness sudová sauna s kamny na dřevo. Rezervace jsou možné již nyní. 

Rezervujte na https://www.treehousejested.cz/ nebo na telefonním čísle +420 776 681 197

Treehouse Česká Kanada

Treehouse Česká Kanada

Treehouse se nachází v malebné jihočeské vesničce Artolec poblíž rakouských hranic. Domeček na stromě poskytuje dostatek soukromí a umožňuje vrátit se zpět k přírodě a být její součástí. Pohodlně se tu vyspí až 4 osoby. Vytvořili jsme pro vás útulnou ložnici pro ničím nerušený spánek. Snídani pro vás připravíme do košíčku a můžete posnídat na terase s výhledem do přírody. Mysleli jsme i na nadstandardně vybavenou kuchyňku, stylovou koupelnu a suchou toaletu. Večer můžete venku grilovat nebo posedět u ohniště.

Rezervujta na https://www.treehouseceskakanada.cz/treehouse nebo na telefonním čísle +420 731 801 440

Treehouse Liptov, Slovensko

Treehouse Liptov, Slovensko

Domeček až pro 5 osob, s krásným výhledem na Kriváň a slovenské hory. Tady na vás čeká relaxace, nádherná příroda, houpačka na terase, výlety po okolí, respekt k přírodě a tradice, která je cítit na každém kroku. Více informací a rezervace na www.nastrome.skinfo@nastrome.sk nebo tel:+421 944 266 078

Wellness  Treehouse – Višňová, Jižní Čechy

Wellness Treehouse – Višňová, Jižní Čechy

Tento domeček na stromě nabízí krásný výhled na rybník a malebnou krajinu v okolí Kardašovy Řečice v Jižních Čechách. Domeček je pro 4 osoby s malebným interiérem, eko toaletou a příjemným zázemím pro pár nebo rodinu s dětmi. Pro ještě větší relaxaci můžete využít venkovní koupací sud s teplou vodou nebo venkovní saunu. Večery si můžete zpříjemnit například posezením u ohně a grilováním. 

Více informací a rezervace na  http://www.apartmany-stankov.cz/c-47-treehouse.html  kontakt: Tel.: 608 976 555  

TREEHOUSE POD JEŠTĚDEM

TREEHOUSE POD JEŠTĚDEM

Treehouse pod Ještědem poskytne střechu nad hlavou dvěma osobám s možností dvou přistýlek, ve výšce 4m je ideální místem pro pár nebo rodinu s dětmi. Uvnitř najdete prostornou postel s nočními stolky, kuchyňský kout s plynovým vařičem a vybavením, stolek se stoličkami, malý rozkládací gauč a samostatnou místnost s toaletou. Domeček je osvětlen LED lampami, přitopit si můžete malými kamínky. K dispozici je vám také venkovní toaleta, sprcha a posezení s ohništěm. V případě zájmu pište na info@thpodjestedem.cz, tel: +420 777 879 066

Další informace a možnost rezervace najdete na www.treehousepodjestedem.cz  

TREEHOUSE SNĚŽNÍK – DOLNÍ MORAVA

TREEHOUSE SNĚŽNÍK – DOLNÍ MORAVA

Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4 m, ideální pro rodiny s dětmi, jedna manželská postel a dvě jednolůžka nad sebou. První dolnomoravský treehouse najdete v překrásném pohoří Králického Sněžníku, v jeho těsné blízkosti se nachází i zajímavý pevnostní srub. Domeček je vybaven kuchyňským koutem, suchá toaleta, ohniště a přírodní sprcha s teplou vodou je v těsné blízkosti domečku, který poskytuje komfort i pro několikadenní pobyty. V případě zájmu o rezervaci pište na zabrezskadevelop@seznam.cz, tel: +420 777 693 429, 608 811 664. Další informace najdete na http://treehouses-sneznik.cz/ Kalednář termínů na http://treehouses-sneznik.cz/rezervace/

TREEHOUSE KŘEMÍLEK – STRNADOVSKÝ MLÝN

TREEHOUSE KŘEMÍLEK – STRNADOVSKÝ MLÝN

Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4 m, ideální pro rodiny s dětmi, jedna manželská postel a dvě jednolůžka nad sebou. Domeček je umístěn v koruně statného dubu v pastvině oveček. Přístup točitým schodištěm, terasa opatřena zábradlím a sítí. V domečku je suchá toaleta, klasické sociální zázemí v objektu penzionu (sprcha, umývárna, splachovací wc).

V případě zájmu o rezervaci napište na mlyn@strnadovskymlyn.cz , tel.:+420 724 120 714. Další informace na http://www.strnadovskymlyn.cz/.

TREEHOUSE U BOROVICE - RESORT GREEN VALLEY CHOTÝŠANY

TREEHOUSE U BOROVICE - RESORT GREEN VALLEY CHOTÝŠANY

Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4 m, ideální pro rodiny s dětmi, jedna manželská postel a dvě jednolůžka nad sebou. Přístup rovným schodištěm, terasa opatřena zábradlím a sítí. V domečku je suchá toaleta, sprcha a wc ve vzdálenosti 70m v samostatném hygienickém zázemí.
V případě zájmu napište na kuklik@green-valley.cz nebo tel. 774718618.

TREEHOUSE SOJČÍ HNÍZDO - BABÍ LOM/LELEKOVICE (BRNĚNSKÝ KRAJ)

TREEHOUSE SOJČÍ HNÍZDO - BABÍ LOM/LELEKOVICE (BRNĚNSKÝ KRAJ)

Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4-5 metrů, je určen jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry nebo přátele. Tento posed je mezonetový a skládá se z vnitřní části o rozměrech 7,5 m², kde jsou 2 rozkládací křesla, kamínka a úložné prostory. Terasa o rozměru 7 m² je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. V patře, které má rozměr 6 m² jsou dvě kvalitní zdravotní matrace. Součástí je i ekologické WC. V případě zájmu o rezervaci napište na rezervace@lesymb.cz , tel.:541 231 101. Kalendář termínů na www.lesymb.cz

    1 2    

Odebírejte náš newsletter
a nic důležitého vám neunikne!

Vyplněním e-mailu souhlasíte se zasíláním reklamních e-mailů. Newsletter vám bude zasílán jednou až dvakrát za měsíc. Registrace není zavazující. Zasílání Newsletteru můžete kdykoliv zrušit.