Rezervace

 
 
Treehouse Amálka

Treehouse Amálka

Nevšední Treehouse Amálka se nachází na samotě v lese uprostřed přírodního parku Ještěd. Nabízí neopakovatelné výhledy do okolí, romantickou atmosféru a stylový interiér. Pohodlně ubytuje až 4 osoby. K dispozici je kromě základního vybavení kuchyně i automatický litinový krb, plnohodnotná lednice, venkovní přírodní sprcha, sauna a posezení s grilem. Užívat si výhledů na dominantu hory Ještěd, která je blizoučko jako na dlani, můžete i z hamaky přímo na prostorné terase. Náš Treehouse je ideální pro aktivní trávení volného času, s bezprostředním napojením na atraktivní turistické trasy. V dojezdové vzdálenosti je i Hamerská pláž s bílým pískem a borovicovým hájem. Nechybí ani nadstandardní stravovací služby. 

Pro více informací navštivte www.treehousejested.cz nebo volejte tel. 776 681 197

Treehouse Emanuel

Treehouse Emanuel

Treehouse Emanuel se nachází v náručí přírody uprostřed lesů Ještědského hřebene s úchvatným výhledem přímo na dominantu hory Ještěd. Nabízí kouzelné ubytování až pro 4 osoby v domečku s prostornou terasou, ohništěm s posezením a grilem, zavěšenými hamakami, privátní saunou a přírodní sprchou s vodou přímo z pramene. Stylové vnitřní vybavení Vás okouzlí. Uprostřed lesů bez přívodu elektřiny však nechybí ani lednice, plně vybavená kuchyňka nebo stylový litinový krb s automatickou funkcí pro hřejivou večerní atmosféru.

Pro více informací a rezervaci navštivte www.treehousejested.cz nebo volejte tel. + 420 776 681 197

TREEHOUSE RESORT RALSKO

TREEHOUSE RESORT RALSKO

Domeček na stromě najdete v Chrastné nedaleko Hamru na Jezeře. Pohodlně se zde ubytují až čtyři osoby. Treehouse na dvou krásných borovicích stojí na kraji lesa s výhledem na Chrastenský rybník a kouzelné panorama Ještědu. Pod domkem je pro hosty připraveno ohniště s grilem a posezením, děti si užijí pískoviště a hřiště s prolézačkami a houpačkou. Atraktivní lokalita nabízí nepřeberné množství aktivního vyžití. Od rybaření v blízkém rybníku, přes houbaření či toulky v okolních lesích, až po výšlap na Krásnou vyhlídku. Nedaleko treehouse vede i oblíbená cyklostezka z Osečné přes Hamr na Jezeře do Stáže pod Ralskem. 

Více informací na https://www.resortralsko.cz/, rezervace na info@resortralsko.cz, tel: 777 306 175

Treehouse Česká Kanada

Treehouse Česká Kanada

Treehouse se nachází v malebné jihočeské vesničce Artolec poblíž rakouských hranic. Domeček na stromě poskytuje dostatek soukromí a umožňuje vrátit se zpět k přírodě a být její součástí. Pohodlně se tu vyspí až 4 osoby. Vytvořili jsme pro vás útulnou ložnici pro ničím nerušený spánek. Snídani pro vás připravíme do košíčku a můžete posnídat na terase s výhledem do přírody. Mysleli jsme i na nadstandardně vybavenou kuchyňku, stylovou koupelnu a suchou toaletu. Večer můžete venku grilovat nebo posedět u ohniště.

Rezervujta na https://www.treehouseceskakanada.cz/treehouse nebo na telefonním čísle +420 731 801 440

Treehouse Liptov, Slovensko

Treehouse Liptov, Slovensko

Domeček až pro 5 osob, s krásným výhledem na Kriváň a slovenské hory. Tady na vás čeká relaxace, nádherná příroda, houpačka na terase, výlety po okolí, respekt k přírodě a tradice, která je cítit na každém kroku. Více informací a rezervace na www.nastrome.skinfo@nastrome.sk nebo tel:+421 944 266 078

Wellness  Treehouse – Višňová, Jižní Čechy

Wellness Treehouse – Višňová, Jižní Čechy

Tento domeček na stromě nabízí krásný výhled na rybník a malebnou krajinu v okolí Kardašovy Řečice v Jižních Čechách. Domeček je pro 4 osoby s malebným interiérem, eko toaletou a příjemným zázemím pro pár nebo rodinu s dětmi. Pro ještě větší relaxaci můžete využít venkovní koupací sud s teplou vodou nebo venkovní saunu. Večery si můžete zpříjemnit například posezením u ohně a grilováním. 

Více informací a rezervace na  http://www.apartmany-stankov.cz/c-47-treehouse.html  kontakt: Tel.: 608 976 555  

TREEHOUSE POD JEŠTĚDEM

TREEHOUSE POD JEŠTĚDEM

Treehouse pod Ještědem poskytne střechu nad hlavou dvěma osobám s možností dvou přistýlek, ve výšce 4m je ideální místem pro pár nebo rodinu s dětmi. Uvnitř najdete prostornou postel s nočními stolky, kuchyňský kout s plynovým vařičem a vybavením, stolek se stoličkami, malý rozkládací gauč a samostatnou místnost s toaletou. Domeček je osvětlen LED lampami, přitopit si můžete malými kamínky. K dispozici je vám také venkovní toaleta, sprcha a posezení s ohništěm. V případě zájmu pište na info@thpodjestedem.cz, tel: +420 777 879 066

Další informace a možnost rezervace najdete na www.treehousepodjestedem.cz  

TREEHOUSE SNĚŽNÍK – DOLNÍ MORAVA

TREEHOUSE SNĚŽNÍK – DOLNÍ MORAVA

Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4 m, ideální pro rodiny s dětmi, jedna manželská postel a dvě jednolůžka nad sebou. První dolnomoravský treehouse najdete v překrásném pohoří Králického Sněžníku, v jeho těsné blízkosti se nachází i zajímavý pevnostní srub. Domeček je vybaven kuchyňským koutem, suchá toaleta, ohniště a přírodní sprcha s teplou vodou je v těsné blízkosti domečku, který poskytuje komfort i pro několikadenní pobyty. V případě zájmu o rezervaci pište na zabrezskadevelop@seznam.cz, tel: +420 777 693 429, 608 811 664. Další informace najdete na http://treehouses-sneznik.cz/ Kalednář termínů na http://treehouses-sneznik.cz/rezervace/

TREEHOUSE KŘEMÍLEK – STRNADOVSKÝ MLÝN

TREEHOUSE KŘEMÍLEK – STRNADOVSKÝ MLÝN

Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4 m, ideální pro rodiny s dětmi, jedna manželská postel a dvě jednolůžka nad sebou. Domeček je umístěn v koruně statného dubu v pastvině oveček. Přístup točitým schodištěm, terasa opatřena zábradlím a sítí. V domečku je suchá toaleta, klasické sociální zázemí v objektu penzionu (sprcha, umývárna, splachovací wc).

V případě zájmu o rezervaci napište na mlyn@strnadovskymlyn.cz , tel.:+420 724 120 714. Další informace na http://www.strnadovskymlyn.cz/.

TREEHOUSE U BOROVICE - RESORT GREEN VALLEY CHOTÝŠANY

TREEHOUSE U BOROVICE - RESORT GREEN VALLEY CHOTÝŠANY

Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4 m, ideální pro rodiny s dětmi, jedna manželská postel a dvě jednolůžka nad sebou. Přístup rovným schodištěm, terasa opatřena zábradlím a sítí. V domečku je suchá toaleta, sprcha a wc ve vzdálenosti 70m v samostatném hygienickém zázemí.
V případě zájmu napište na kuklik@green-valley.cz nebo tel. 774718618.

    1 2    

Odebírejte náš newsletter
a nic důležitého vám neunikne!

Vyplněním e-mailu souhlasíte se zasíláním reklamních e-mailů. Newsletter vám bude zasílán jednou až dvakrát za měsíc. Registrace není zavazující. Zasílání Newsletteru můžete kdykoliv zrušit.